Welkom op de website van Huisartsenpraktijk het Wolderwijd

Onze praktijk bestaat uit Praktijk Stam/Boersma, waar mw. Stam en mw. Boersma uw huisarts zijn en Praktijk van den Brakel, waar dhr. van den Brakel uw huisarts is.

 Momenteel zijn wij gesloten voor nieuwe inschrijvingen. Wij zijn wel nog op zoek naar een enthousiaste, gezellige doktersassistente die ons team zou willen versterken, kijk in het menu voor onze openstaande vacature!

 

 

Terug naar overzicht

Dansen tegen depressie? Waarom bewegen op muziek krachtiger kan zijn dan je denkt

Onderzoek toont dat dansen depressieve klachten sterk kan verminderen, soms beter dan hardlopen of yoga. De kracht zit in ritme, beweging en samenzijn: muziek stimuleert dopamine, beweging endorfines en samen dansen oxytocine. Het verbindt lichaam en emoties, verlaagt stress en biedt een vrolijke, laagdrempelige aanvulling op behandeling.


Lees het hele artikel op: Gezondnu
Publicatiedatum: 04-10-2025